IC-4028 CMOS DIP16 TI - CD4028BE
29,13₺
Vergiler Hariç: 24,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD4028BE
- SKU: CD4028BE
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Lojik Tipi | Decoder |
| Devreler | 1 x 4:10 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 6.8 mA, 6.8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | BCD to Decimal |