IC-4026 COUNTER/DIVIDR DECADE DIP16 TI - CD4026BE
36,62₺
Vergiler Hariç: 30,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD4026BE
- SKU: CD4026BE
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Sayım Hızı | 16 MHz |
| Bit Sayısı | 5 Bit |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Tetikleme Tipi | Positive Edge |
| Zamanlama | Synchronous |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 5 Stage Decade |