IC-4025 CMOS SYNCHRONOUS OCTAL COUNTER DIP14 TI - CD4025BE
30,40₺
Vergiler Hariç: 25,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD4025BE
- SKU: CD4025BE
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Gate/Inverter Tipi | NOR Gate |
| Girişler | 3 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 3.4 mA, 3.4 mA |
| Çalışma Akımı | 1 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS NOR Gates Triple 3 Input |