IC-4024 RIPPLE-CARRY BINARY 7-BIT SMD SO14 ST
16,15₺
Vergiler Hariç: 13,46₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HCF4024BM1
- SKU: HCF4024BM1
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Sayım Hızı | 24 MHz |
| Bit Sayısı | N/A |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Tetikleme Tipi | Negative Edge |
| Zamanlama | None |
| Sıfırlama | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 7 Stage Binary |