IC-4024 RIPPLE-CARRY BINARY 7-BIT SMD SO14 PHILIPS
24,14₺
Vergiler Hariç: 20,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HEF4024BT
- SKU: HEF4024BT
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Sayım Hızı | 35 MHz |
| Bit Sayısı | 7 Bit |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 15.5 V |
| Tetikleme Tipi | Negative Edge |
| Zamanlama | None |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 7 Stage Binary |