IC-4020 CMOS ASYNCHRONOUS BINARY 14-BIT UP TI - CD4020BE
28,07₺
Vergiler Hariç: 23,39₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD4020BE
- SKU: CD4020BE
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Sayım Hızı | 24 MHz |
| Bit Sayısı | 14 Bit |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Tetikleme Tipi | Negative Edge |
| Zamanlama | None |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Ripple Carry Binary |