IC-4017 CMOS 4-BIT PROGRA. DIVIDER/COU.SMD SO16
22,40₺
Vergiler Hariç: 18,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HEF4017BT,653
- SKU: HEF4017BT,653
Urun Detaylari
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO16 |
| Sayım Hızı | 30 MHz |
| Bit Sayısı | 10 Bit |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 15.5 V |
| Tetikleme Tipi | Positive, Negative |
| Zamanlama | N/A |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 5 Stage Johnson Decade Counter |