IC-4017 10-OUT DECADE COUNTER SMD SOIC16
32,08₺
Vergiler Hariç: 26,73₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD4017BM96
- SKU: CD4017BM96
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Sayım Hızı | 5.5 MHz |
| Bit Sayısı | 10 Bit |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Tetikleme Tipi | Positive Edge |
| Zamanlama | Synchronous |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 5 Stage Decade Counter with 10 Decoded Outputs |