IC-4012 GATE 2 CHANNEL 4-INP DIP14 - CD4012BE
21,68₺
Vergiler Hariç: 18,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD4012BE
- SKU: CD4012BE
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Gate/Inverter Tipi | NAND Gate |
| Girişler | 4 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 3.4 mA, 3.4 mA |
| Çalışma Akımı | 1 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual 4 Input CMOS NAND Gates |