IC-40110 DECADE UP/DN COUNTER DIP16 - CD40110BE
60,88₺
Vergiler Hariç: 50,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD40110BE
- SKU: CD40110BE
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Sayım Hızı | 5 MHz |
| Bit Sayısı | 4 Bit |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Tetikleme Tipi | Positive, Negative |
| Zamanlama | N/A |
| Sıfırlama | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS Decade Up-Down Counter/Latch/Display Driver |