IC-4011 GATE NAND 4-CH SOIC14
17,65₺
Vergiler Hariç: 14,71₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CD4011BM96
- SKU: CD4011BM96
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | NAND Gate |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 3.4 mA, 3.4 mA |
| Çalışma Akımı | 1 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Quad 2 Input CMOS NAND Gates |