IC-40106 CMOS HEX SCHMITT TRIG. INVER.SMD SO14 ST
55,34₺
Vergiler Hariç: 46,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HCF40106M013TR
- SKU: HCF40106M013TR
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | N/A |
| Besleme Voltajı | 3 to 20 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 6.8 mA, 6.8 mA |
| Çalışma Akımı | 20 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Hex Schmitt Trigger |