IC-27 BUF NON-INVERT 5.5V 6TSSOP - NLV27WZ17DFT2G
13,46₺
Vergiler Hariç: 11,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NLV27WZ17DFT2G
- SKU: NLV27WZ17DFT2G
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC88 |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Push-Pull |
| Buffer Sayısı | 2 |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 32 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 32 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Schmitt Trigger Buffer, Dual, Non-Inverting |