IC-1G125 BUS BUFFER TRI-ST N-INV SOT353 TI - CAHCT1G125QDCKRQ1
7,14₺
Vergiler Hariç: 5,95₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CAHCT1G125QDCKRQ1
- SKU: CAHCT1G125QDCKRQ1
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT353 |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Buffer Sayısı | 1 |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 8 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Single Bus Buffer Gate with 3-State Output |