IC-16L8 DIP20 - PAL16L8BCN
8,19₺
Vergiler Hariç: 6,83₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PAL16L8BCN
- SKU: PAL16L8BCN
Ürün Detayları
| Kategori | Diğer Logic Entegreler |
| Üretici Firma | AMD |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP20 |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Besleme Akımı | 210 mA |
| Hız (Tpd) | N/A |
| Propagasyon Gecikme Süresi | 4.5 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +75 °C |
| Özellikler | Programmable Array |