IC-157 MUX UHS NONINVERT 2INP SC70-6
3,37₺
Vergiler Hariç: 2,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NC7SZ157P6X
- SKU: NC7SZ157P6X
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP6 |
| Lojik Tipi | Multiplexer |
| Devreler | 1 x 2:1 |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 32 mA, 32 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | TinyLogic UHS 2-Input Non-Inverting Multiplexer |