IC-14584 SCHMITT TRIGGER HEX SMD SO14
6,94₺
Vergiler Hariç: 5,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MC14584BDR2G
- SKU: MC14584BDR2G
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | N/A |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 8.8 mA, 8.8 mA |
| Çalışma Akımı | 1 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Hex Schmitt Trigger |