IC-12DFT1G BUFFER NON-INVERT 5.5V SC88A - NLVVHC1G125DFT1G
27,78₺
Vergiler Hariç: 23,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NLVVHC1G125DFT1G
- SKU: NLVVHC1G125DFT1G
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC88A |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Buffer Sayısı | 1 |
| Besleme Voltajı | 2 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | N/A |
| Çıkış Akımı (Düşük) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Noninverting 3-State Buffer |