IC-11030 GATE NAND 1CH 8-INP SOIC14
111,95₺
Vergiler Hariç: 93,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74ACT11030DR
- SKU: 74ACT11030DR
Urun Detaylari
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | NAND Gate |
| Girişler | 8 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 24 mA, 24 mA |
| Çalışma Akımı | 4 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 8-Input Positive NAND Gate |