VOICE IC CHIPCORDER AUDIO 48LQFP - ISD3900FYI
208,70₺
Vergiler Hariç: 173,92₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ISD3900FYI
- SKU: ISD3900FYI
Ürün Detayları
| Kategori | Ses Kayıt Entegreleri |
| Üretici Firma | NUVOTON |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP48 |
| Giriş Sinyali | Analog - Single Ended, I2S |
| Çıkış Sinyali | Analog - Single Ended, Bridge Tied Load (BTL), PWM Speaker Output |
| Mesaj Süresi | 64 min |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 3.6 V |
| Örnekleme Sıklığı | 4 to 32 kHz |
| Arayüz | SPI |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3V Digital Voice Rec&Playback |