IC XPNDR 400KHZ I2C SMBUS 24WQFN - TCA6416ARTWR
63,06₺
Vergiler Hariç: 52,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TCA6416ARTWR
- SKU: TCA6416ARTWR
Ürün Detayları
| Kategori | IO Expander Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | WQFN24 |
| Çıkış Tipi | Push-Pull |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Sink / Source) | 10 mA, 25 mA |
| Çalışma Frekansı | 400 kHz |
| Arayüz | I2C, SMBus |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Low-Voltage 16-Bit I2C and SMBus I/O Expander With Voltage Translation, Interrupt Output, Reset Input, and Configuration Registers |