IC-9303 ETHERNET SW 3PORT 16BIT 56QFN MICROCHIP - LAN9303-ABZJ
527,73₺
Vergiler Hariç: 439,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LAN9303-ABZJ
- SKU: LAN9303-ABZJ
Ürün Detayları
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN56 |
| Besleme Voltajı | 3.3 V |
| Besleme Akımı | 190 mA |
| Veri Hızı | N/A |
| Arayüz | I2C |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Three Port 10/100 Managed Ethernet Switch |