IC-9200 DTMF GENERATOR SOP14 HOLTEK - HT9200B-TR
25,06₺
Vergiler Hariç: 20,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HT9200B-TR
- SKU: HT9200B-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Generator Entegreleri |
| Üretici Firma | HOLTEK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP14 |
| Besleme Voltajı | 2 to 5.5 V |
| Osilatör Frekansı | 3.5795 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +75 °C |
| Özellikler | Serial/Parallel Interface DTMF Generator |