IC-89790 DIP40 MITEL - MH89790B
14.111,16₺
Vergiler Hariç: 11.759,30₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MH89790B
- SKU: MH89790B
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | MITEL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP40 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 45 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 1/1 |
| Veri Hızı | 2.048 Mbps |
| Protokol | ST-BUS |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | ST-Bus Cept Pcm 30/Crc-4 Framer & Interface |