IC-8720 TXRX ETHERNET 10/100 24VQFN MICROCHIP - LAN8720AI-CP-TR
82,27₺
Vergiler Hariç: 68,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LAN8720AI-CP-TR
- SKU: LAN8720AI-CP-TR
Urun Detaylari
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN24 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 1.6 to 3.6 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 49 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | N/A |
| Veri Hızı | 10 Mbps, 100 Mbps |
| Protokol | RMII |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Ethernet Transceiver with HP Auto-MDIX Support |