IC-8720 TXRX ETHERNET 10/100 24VQFN - LAN8720A-CP-TR
58,83₺
Vergiler Hariç: 49,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LAN8720A-CP-TR
- SKU: LAN8720A-CP-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN24 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 1.6 to 3.6 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 49 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 2/2 |
| Veri Hızı | 10 Mbps, 100 Mbps |
| Protokol | RMII |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Ethernet Transceiver with HP Auto-MDIX Support |