IC-8630 ISOLATOR 5000VRMS 3CH GP 16SOIC - SI8630ED-B-ISR
4.387,59₺
Vergiler Hariç: 3.656,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SI8630ED-B-ISR
- SKU: SI8630ED-B-ISR
Ürün Detayları
| Kategori | Digital Izolatör Entegreleri |
| Üretici Firma | SILICON LAB. |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16W |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Sinyal Hızı | 150 Mbps |
| Besleme Voltajı | 2.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Kanal Sayısı | 3 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Low-Power Triple-Channel Digital Isolators |