IC-82525 P-MQFP-44-2 SMD SIEMENS - SAB82525H
2.185,35₺
Vergiler Hariç: 1.821,13₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SAB82525H
- SKU: SAB82525H
Ürün Detayları
| Kategori | Diğer Arayüz Entegreleri |
| Üretici Firma | SIEMENS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | MQFP44 |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Frekans | 19.3 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Detaylı Açıklama | High Level Serial Communications Controller Extended (HSCX) |