IC-8152B 3.3V MII/SPI/USB QFN-24 - RTL8152B-VB-CG
115,82₺
Vergiler Hariç: 96,52₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RTL8152B-VB-CG
- SKU: RTL8152B-VB-CG
Ürün Detayları
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | REALTEK |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN24 |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Besleme Akımı | 24 mA |
| Veri Hızı | 10 to 100 Mbps |
| Arayüz | SPI |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | 10/100M Ethernet Controller for USB Applications |