IC-750 UART I2C/SPI 24-TSSOP - SC16IS750IPW,128
646,82₺
Vergiler Hariç: 539,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SC16IS750IPW,128
- SKU: SC16IS750IPW,128
Urun Detaylari
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP24 |
| Besleme Voltajı | 2.5 V, 3.3 V |
| Besleme Akımı | 6 mA |
| Veri Hızı | N/A |
| Arayüz | I2C, SPI, UART |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +95 °C |
| Özellikler | Single UART with I2C-Bus/SPI Interface, 64 Bytes of Transmit and Receive FIFOs, IrDA SIR Built-in Support |
Etiketler:
IC-750 UART I2C/SPI 24-TSSOP - SC16IS750IPW
, 128
, SC16IS750IPW
, 128
, Interface Entegreleri