IC-7242 DGTL ISO 2.5KV GEN PURP SOIC16 - ISO7242CDWR
265,55₺
Vergiler Hariç: 221,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ISO7242CDWR
- SKU: ISO7242CDWR
Ürün Detayları
| Kategori | Digital Izolatör Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16W |
| İzolasyon Voltajı | 2500 VRMS |
| Sinyal Hızı | 25 Mbps |
| Besleme Voltajı | 3.15 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 24 mA |
| Kanal Sayısı | 4 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High-Speed, Quad-Channel Digital Isolators |