IC-7231 TRIPLE DIGITAL ISOLATORS SOIC16 TI - ISO7231CDWR
226,57₺
Vergiler Hariç: 188,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ISO7231CDWR
- SKU: ISO7231CDWR
Ürün Detayları
| Kategori | Digital Izolatör Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16W |
| İzolasyon Voltajı | 2500 VRMS |
| Sinyal Hızı | 25 Mbps |
| Besleme Voltajı | 3.15 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 20 mA |
| Kanal Sayısı | 3 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High Speed, Triple Digital Isolators |