IC-71051 SMD PLCC 28PIN NEC - UPD71051L-10
56,66₺
Vergiler Hariç: 47,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: UPD71051L-10
- SKU: UPD71051L-10
Ürün Detayları
| Kategori | Diğer Arayüz Entegreleri |
| Üretici Firma | NEC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PLCC28 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Frekans | 10 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Detaylı Açıklama | Serial Control Unit |