IC-671 PHASE CONTROL CIRCUIT DIP14 SIEMENS - TCA671
133,30₺
Vergiler Hariç: 111,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TCA671
- SKU: TCA671
Ürün Detayları
| Kategori | Sıra Transistör Entegreler |
| Üretici Firma | SIEMENS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Kollektör-Emiter Voltajı (Maks) | 42 V |
| Kollektör Akımı (Maks) | 200 mA |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Sürücü/Alıcı/Kanal Sayısı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Transistor Array with 5 NPN Transistors |