IC-65HVD251 TRANSCEIVERS DIP8 TI - SN65HVD251P
272,29₺
Vergiler Hariç: 226,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SN65HVD251P
- SKU: SN65HVD251P
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 65 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 1/1 |
| Veri Hızı | 1 Mbps |
| Protokol | CANbus |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Industrial CAN Transceivers |