IC-65HVD230 CAN TRANSCEIVER 3.3V 8-SOIC - SN65HVD230D
159,93₺
Vergiler Hariç: 133,27₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SN65HVD230D
- SKU: SN65HVD230D
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Besleme Akımı (Maks) | N/A |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 1/1 |
| Veri Hızı | 1 Mbps |
| Protokol | CANbus |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3.3V CAN Bus Transceivers |