IC-65HVD1786 FAULT-PROT RS485 TXRX SOIC8 - SN65HVD1786DR
259,99₺
Vergiler Hariç: 216,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SN65HVD1786DR
- SKU: SN65HVD1786DR
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 6 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 1/1 |
| Veri Hızı | 1 Mbps |
| Protokol | RS422, RS485 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | Fault-Protected RS-485 Transceivers with Extended Common-Mode Range |