IC-65HVD12D TRANSCEIVERS SMD SOP8 TI - SN65HVD12D
364,54₺
Vergiler Hariç: 303,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SN65HVD12D
- SKU: SN65HVD12D
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 15.5 mA, 15.5 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 1/1 |
| Veri Hızı | 1 Mbps |
| Protokol | RS422, RS485 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | RS-485 Transceivers |