IC-65HVD11DR TRANSCEIVER 3.3V 8-SOIC - SN65HVD11DR
130,49₺
Vergiler Hariç: 108,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SN65HVD11DR
- SKU: SN65HVD11DR
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Besleme Akımı (Maks) | N/A |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 1/1 |
| Veri Hızı | 10 Mbps |
| Protokol | RS422, RS485 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3.3V RS-485 Transceivers |