IC-65HVD1050 SOIC8 SMD TI - SN65HVD1050DR
63,28₺
Vergiler Hariç: 52,74₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: SN65HVD1050DR
- SKU: SN65HVD1050DR
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 75 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 1/1 |
| Veri Hızı | N/A |
| Protokol | CANbus |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | EMC Optimized CAN Bus Transceiver |