IC-64645 SMD HITACHI - HD64645F
1.524,01₺
Vergiler Hariç: 1.270,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HD64645F
- SKU: HD64645F
Ürün Detayları
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | HITACHI |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFP80 |
| Besleme Voltajı | 0.3 to 7.0 V |
| Besleme Akımı | 10 mA |
| Veri Hızı | 40 Mbps |
| Arayüz | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +75 °C |
| Özellikler | LCD Timing Control |