IC-6424 I/O EXPANDER I2C 24B 32UQFN - TCA6424ARGJR
101,93₺
Vergiler Hariç: 84,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TCA6424ARGJR
- SKU: TCA6424ARGJR
Ürün Detayları
| Kategori | IO Expander Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | UQFN32 |
| Çıkış Tipi | Push-Pull |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Sink / Source) | 10 mA, 25 mA |
| Çalışma Frekansı | 400 MHz |
| Arayüz | I2C, SMBus |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |