IC-6408 I/O EXPANDER I2C 8B 16TSSOP
53,54₺
Vergiler Hariç: 44,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TCA6408AQPWRQ1
- SKU: TCA6408AQPWRQ1
Ürün Detayları
| Kategori | IO Expander Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP16 |
| Çıkış Tipi | Push-Pull |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 3.6 V |
| Çıkış Akımı (Sink / Source) | 10 mA, 25 mA |
| Çalışma Frekansı | 400 kHz |
| Arayüz | I2C, SMBus |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Low-Voltage 8-Bit I2C and SMBus I/O Expander with Interrupt Output |