IC-62783 8CH HIGH-VOLT.SOURCE DRIV.SOP18 SMD
13,12₺
Vergiler Hariç: 10,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 62783G-S18-R
- SKU: 62783G-S18-R
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP18 |
| Fonksiyon | Driver |
| Besleme Voltajı | 50 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 2.5 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | N/A |
| Veri Hızı | N/A |
| Protokol | TTL |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 8 Channels High Voltage Source Driver |