IC-485 TRANSCEIVER 1/1 8-SOP
30,58₺
Vergiler Hariç: 25,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TPT485N-SO1R
- SKU: TPT485N-SO1R
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | 3PEAK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 750 uA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 1/1 |
| Veri Hızı | 500 Kbps |
| Protokol | RS485 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C to 125 °C |
| Özellikler | ± 18K ESD Protection, Bus-Polarity Correcting RS-485 Transceiver |