IC-4335 OR CTRLR SRC SELECT 8DFN - CS4335-KSZ
210,75₺
Vergiler Hariç: 175,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CS4335-KSZ
- SKU: CS4335-KSZ
Ürün Detayları
| Kategori | Dijitalden Analoğa Dönüştürücü Entegreler -DAC |
| Üretici Firma | CIRRUS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Besleme Voltajı | 5 V |
| Çözünürlük | 24 bits |
| Settling Süresi | N/A |
| Arayüz | I2S |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | 8-Pin, 24-Bit, 96 kHz Stereo D/A Converter |