IC-3766 28PIN PLLC SMD ERICSSON - PBL3766/12QNTR2B
782,41₺
Vergiler Hariç: 652,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PBL3766/12QNTR2B
- SKU: PBL3766/12QNTR2B
Urun Detaylari
| Kategori | Telekom Entegreleri |
| Üretici Firma | ERICSSON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PLCC28 |
| Güç Tüketimi | 150 mW |
| Besleme Voltajı | -0.5 to 6.5 V |
| Besleme Akımı | 2 mA |
| Devre Sayısı | 1 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | Subscriber Line Interface Circuit (SLIC) |