IC-3764 SMD ERICSSON - PBL3764A/4QN-T
682,04₺
Vergiler Hariç: 568,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PBL3764A/4QN-T
- SKU: PBL3764A/4QN-T
Urun Detaylari
| Kategori | Telekom Entegreleri |
| Üretici Firma | ERICSSON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PLCC28 |
| Güç Tüketimi | 200 mW |
| Besleme Voltajı | -0.5 to 6.5 V |
| Besleme Akımı | 5 mA |
| Devre Sayısı | 1 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Subscriber Line Interface Circuit (SLIC) |