IC-34118 SOP-28 SMD - MC34118G-S28-T
63,50₺
Vergiler Hariç: 52,92₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MC34118G-S28-T
- SKU: MC34118G-S28-T
Ürün Detayları
| Kategori | Telekom Entegreleri |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP28 |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Besleme Voltajı | 3.5 to 6.5 V |
| Besleme Akımı | 5 mA |
| Devre Sayısı | 1 |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +75 °C |
| Özellikler | Voice Switched Speaker Phone Circuit |