IC-34118 SOP-28 - MC34118L-S28-T
51,48₺
Vergiler Hariç: 42,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MC34118L-S28-T
- SKU: MC34118L-S28-T
Ürün Detayları
| Kategori | Telekom Entegreleri |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP28 |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Besleme Voltajı | 3.5 to 6.5 V |
| Besleme Akımı | 5.5 mA |
| Devre Sayısı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +60 °C |
| Özellikler | Voice Switched Speaker Phone Circuit |